Opinie, Porady, Komentarze

Kubki reklamowe jako prezent dla klientów stacji benzynowej

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Ponieważ stacji benzynowych jest naprawdę sporo, to często konkurują one między sobą nie tylko cenami paliwa. Bardzo często można zobaczyć najróżniejsze promocje i tym podobne wydarzenia, w których klient otrzymuje punkty czy bonusy za tankowanie właśnie w tym miejscu. Kiedy już odpowiednia ilość punktów zostanie zebrana, to istnieje możliwość zamienienia jej na nagrody rzeczowe, najczęściej na artykuły do pielęgnacji samochodu i inne produkty przydatne kierowcom. Nie mniej jednak w tym wydarzeniu jak najbardziej można również wykorzystać różnego rodzaju gadżety reklamowe, które jednocześnie będą praktycznymi produktami. Dzięki temu przeprowadzi się akcję promocyjną marki, jak i wzbudzi zainteresowanie i zachęci do korzystania z usług stacji benzynowej.Tego rodzaju produkty również można wykorzystać jako praktyczne gadżety dla kierowców. Tak na przykład jako upominek mogą być wykorzystywane termiczne kubki reklamowe, z których jak najbardziej można korzystać w czasie jazdy samochodem. Co więcej, te produkty również można dowolnie opatrzeć nadrukiem promocyjnym, a więc jednocześnie będą one gadżetami reklamowymi. W takiej sytuacji z pewnością na nadruku zabraknąć nie może logo i nazwy w danej stacji benzynowej. Dzięki temu kierowca będzie promować dane miejsce wszędzie tam, gdzie z tym gadżetem reklamowym się znajdzie.

Równie dobrze można wykorzystać jednorazowe kubki reklamowe, w których klient będzie otrzymywał zakupione napoje. W takiej sytuacji oczywiście gadżety reklamowe nie będą wykorzystywane w programach lojalnościowych i nie będzie się je otrzymywać za zebrane punkty. Nie mniej, jednak zanim pomysł na wykorzystanie takich gadżetów reklamowych na stacji benzynowej wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Można również wybrać tradycyjne Kubki reklamowe, z których kierowcy będą korzystali w domu. W takiej sytuacji należy wybrać zwykłe ceramiczne kubki, na których zostanie nadrukowana dowolna treść, ale najlepiej taka, która będzie nawiązywała do stacji benzynowej. Tego rodzaju gadżety reklamowe jak najbardziej można włączyć do akcji promocyjnej, która jednocześnie jest konkursem polegającym na zbieraniu punktów za korzystanie z usług stacji benzynowej.

Tagi: , ,