Opinie, Porady, Komentarze

Słodki prezent reklamowy, czyli krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Często można usłyszeć stwierdzenie „przez żołądek do serca” i okazuje się, że może być ono także świetne jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Drobne łakocie mają szansę zwiększyć popularność naszej firmy i przyciągnąć do niej nowych klientów. Obserwując współczesne firmy bardzo często można zauważyć, że coraz częściej widzimy talerzyki z drobnymi łakociami, które dostępne są za darmo dla osób odwiedzających firmę. Taki cukierek może posiadać opakowanie na przykład z nadrukowanym logo firmy, więc będzie stanowić doskonałą reklamę. Słodki prezent reklamowy to na pewno ciekawa forma zyskania sobie zaufania pośród klientów.Dzisiaj firmy marketingowe dosłownie prześcigają się w sposobach przyciągnięcia do siebie nowych klientów. Nie dziwią więc już różnego rodzaju cukierki oferowane jako słodki dodatek dla klientów na czas oczekiwania czy chociażby po dokonaniu zakupów czy skorzystaniu z danej usługi. Choć wydaje się to nieco śmieszne to jednak takie krówki z nadrukiem jak najbardziej mogą mieć duży sens. Klienci nie zawsze biorą cukierki i zjadają je na miejscu. Mogą poczęstować potem inne osoby, zjeść w towarzystwie i jeśli na opakowaniu znajduje się reklama naszej firmy to jest spora szansa, że zostanie ona przez innych zauważona.

Słodki upominek bardzo pozytywnie jednak wpływa także na relacje z klientem. Z punktu widzenia psychologicznego taki dodatek znacząco zwiększa szansę na to, że klient do nas powróci i być może nawet poleci nasze usługi lub produkty dalej. Krówki z nadrukiem mogą być więc świetnym pomysłem na dodatkową reklamę, tym bardziej, że tak naprawdę kosztuje nas to niewielkie pieniądze.

Wspominane krówki reklamowe to naturalnie jedynie przykład takich łakoci, gdyż mogą to być naturalnie każde inne cukierki. Liczy się jednak najbardziej samo opakowanie, które powinno zawierać logo, nazwę lub adres internetowy naszej firmy. Na papierkach można umieści dosłownie wszystko co tylko przychodzi nam na myśl, a więc warto dobrze się nad tym zastanowić. Drobne dodatki zawsze mogą przynieść firmie spore korzyści.

Tagi: , , ,